Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A world of tanks nevezetű...

A world of tanks nevezetű játék szerintetek tényleg haldoklik?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék arra hogy igaz e amit sok ember mond hogy 'haldoklik a wot' stb stb, meddig fog ez a játék fentmaradni szerintetek?

2022. jan. 25. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Én évek óta játszok vele és még mindig órákra leköt. Semmilyen hanyatlást nem látok, sokan játszanak vele.

Még legalább 10 évig lesz wot.

2022. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Leáldozóban van.
2022. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez egy 2019-es cikk, de látni hogy 2015-től, tehát négy év alatt a felére csökkent a játékosok száma.


[link]

2022. jan. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal kevesebben játszanak vele mint pl 2015-ben, már én se játszok vele például.
2022. jan. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog, hogy idővel kevesebben lesznek, de ettől még mindig sokan játszanak vele és nem fog eltunni
2022. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt hányszor teszed még ki? Az mm még mindig 10mp alatt bedob, nem hiszem hogy bármi baja lenne a játékos számnak.
2022. jan. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 os ezt most kérdeztem meg először... 🤦‍♂️
2022. jan. 26. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hal meg, viszont valóban haldoklik. Mint legtöbb játék ami már sok éve fut.

Öcsém wotban túl van 40 ezer csatán, top tier minden nemzetben, tucatnyi prémium, és ha nem költött volna ennyit rá, rég hagyta volna a francia a játékot. A klánja, akik hasonló játékosok szintén.

Más ismerősök is csak panaszkodnak.

Én 7000+ csata után töröltem és átálltam War thunder-re. Egy percet se bánom. A faces csoportban is rengetegen előbb Wotosok voltak majd átálltak.

Ez sem tökéletes, de jatekelmenyben 10x jobb.

2022. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hiába dob be az mm 10 másodperc alatt, ha a hátékosok fele bot....
2022. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!