Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek miért omlik össze...

Szerintetek miért omlik össze az Inkscape programom?

Figyelt kérdés

Nagy nehezen sikerült végre importálnom egy másik programmal (Sketchup) készült rajzot. Jó sokat szoptam vele, de végre összeállt ahogy megálmodtam. Lézervágáshoz kéne előkészítenem, még lenne rajta bőven csiszolgatnivaló.

De amint menteném (akár változtatás nélkül is) összeomlik az Inkscape és kilép. Igaz, bonyolultabb grafikáról van szó, nem néhány pálcikaemberről és egy ősrégi pc-n szerkesztgetem, de betölti a program és dolgozni is tudok rajta, még ha kissé lassú is tőle. Egyszerűbb alakzatokkal kipróbáltam és úgy működik.

Mit gondoltok, kevés neki a vas vagy más a baj? És ha igen, akkor miért nem fagy le már a betöltéskor is?



2022. jan. 28. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

ennyiből nem lehet mit mondani rá

itt talán többet tudnak mondani: [link]


de mindegyikhez kéne a fájl, hogy reprodukálni lehessen

vagy hogy mi kipróbáljuk

2022. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 Írd meg privátban az emailed (ha nem gond) és akkor átküldöm a fájlt tömörítve. És köszi, hogyha kipróbálod bár én egyre biztosabb vagyok benne, hogy a konfig kevés hozzá sajnos.
2022. jan. 28. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!