Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent ez a hibajelentés? ...

Mit jelent ez a hibajelentés? Tesselating block model

Figyelt kérdés

Szerettem volna játszani egy régen nagyon kedvelt játékommal, de nem tudtam mivel az alábbi hibával mindig leáll. Próbáltam már a kapcsolódó texturákat kikapcsolni, másnál segített, de nekem nem.

Próbáltam a sima Minecraftot és a MesterMc-t is, mind a kettő ezzel a hibával megáll gyakorlatilag világ betöltése után.

Single-ben tovább bírja, de multiban azonnal elszáll a játék.

Feltöltöttem ide a hibajegyzéket:

[link]



2022. jan. 31. 16:00
 1/5 Gofrisütő ***** válasza:
Szerintem a játékfájlokkal van gond. Mentsd ki a világaidat, majd töröld a .minecraft mappát, töröld a minecraft launchert, és installáld újra a játékot, aztán rakd a világaidat vissza.
2022. febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, bár két független játék is ugyan így viselkedik.
2022. febr. 1. 08:36
 3/5 Gofrisütő ***** válasza:
Biztosan törölted a játékfájlokat, mielött uninstalláltad? Ha ott valami baj van, akkor a játékban is baj lesz. Illetve talán a Javat is frissíthetnéd. Esetleg próbáld meg használni a win11es launchert. Vagy ha azt használod, akkor a win7eset. Ha nem tudod, hogy kell váltani, akkor küldök róla egy videót.
2022. febr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gofrisütő ***** válasza:
Most néztem a crush reportot, az optifinenal van probléma. Akkor ha 1.18ban játszol moddal, akkor KELL a Java 16. Esetleg ne használj optifinet.
2022. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Legyegszerűbb módnak azt találtam, hogy inkább letörlöm és felrakom rá a 1.12.2-t.

Így rendben működik.

2022. febr. 2. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!