Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows10? Nem indul el?

Windows10? Nem indul el?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a probléma az alábbi:


Win10 64 bit pro van a gépen.


Egyik este frissíteni akartam google chrome + edge böngészőre, azt szépen befagyott. Egy játékot is be akartam zárni az is befagyott.


Kinyomtam hosszan a kikapcsoló gombbal, és utána újra beakartam nyomni, de ez az üzenet fogad (bejött a kép)


A számítógép diagnosztizálása.

-----> (30-60mp múlva kövi üzenet)

Lemezhibák kijavítása. Ez egy óránál is tovább tarthat.


Ment vagy 5 órán át, azt semmi, soha sem jut tovább, csak folyton ezt a 2 kört eljátsza, amit fentebb írtam, kb 5 percenként újra indul és újra ugyanazokat írja ki.


Most a monitort a régi laptopommal használom HDMI kábelt beledugtam, de most már mikor visszadugom a PC-be azt írja ki nincs jel...


Mi a megoldás?


Ha pendriveot bedugom, amin win10 van, hogy újra rakjam, akkor jó lesz?


Monitor meg miért nem jön be?


Jó helyre van bedugva a HDMI, bár régen is csinált néha ilyet.


Gondolom anélkül nem lehetne megjavítani a gépet, hogy ne raknám újra.


Bár aggódom hogy lesz ez újra rakva, ha már a monitort sem hozza be, amióta laptoppal használom....


Válaszokat köszi.



#PC #diagnosztizálás #lemezhibák #opercáiósrendszer
2022. febr. 3. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Valami megdöglött. HDD?

HDSentinel van telepítve? mit mond?

2022. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!