Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Foto letoltes telefonrol....

Foto letoltes telefonrol. alap Win10 Photo megadja magat kozbe. Otlet?

Figyelt kérdés

Iphone-rol elkezdtem tegnap letolteni a fotokat a Windows 10 - Photo szoftverével. radugom a telot ░ Import░ Elkezdi beolvasni a fotokat░ kivalasztom,hogy hova tegye░ a 3880 fotobol elmegy kb 900 es utana megall.

Elolrol elkezdem ujbol ezt a sorrendet, folytatom ahol abbahagytam,megint megy 900 (-+1-2) es megint megall. A gepet mindig ujra kell inditanom,hogy folytatni tudjam. Otlet?



2022. febr. 9. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Van elég hely a lemezen?
2022. febr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
100+GB. Arra gondoltam,hogy lehet,h valami fajl nagyobb/esetleg video es azert akad meg. De nins hoszu video rajta, max 20 sec.
2022. febr. 9. 10:24
 3/4 Haburc ***** válasza:
Itt több kérdés felmerül. Vagy kevés a RAM, vagy a hely. Lehet hibás a HDD. Vagy illesztőprogram hibája. Próbáld meg sima windowsos másolással. Az iphone belső memóriát látod, mint meghajtót? Vagy ha sd kártyáról másolsz?
2022. febr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

OK, koszi a tanacsokat.

Iphone esetebennincs SD kartya opcio.

RAM 16 GB van a gepbe

az SSD-n van kb 100 GB szabad hely.

Latja a telefont, elkezdi masolni, majd megall kb a 900. fotonal.

Van opcio,hogy folytatas,de nem tortenik semmi.

Gep ujrainditas uj ujrakapcsolodas utan engedi tovabb masolni 901. tol kb 1800-ig. Aztan megint leakad.

A kijelzot vegig aktivan tartom kozbe egy egy fokepernyo erintessel,hogy ne kapcsoljon le.

Fajlkezelobe latszik az "Internal storage" es vannak ott konyvtarak is idorendbe fotokkal, de az osszesen 3800 foto eseteben nem fogok megnyitni minden konytarat es kimasolni beloluk az 1-2 fotot egy kozos konyvtarba.

2022. febr. 9. 16:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!