Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows XP-men nincs rajta...

A Windows XP-men nincs rajta a hibernálás funkci akárhányszor telepítem újra. Valami megioldás?

Figyelt kérdés
Már milliószor feltettem de sosem találtam rajta a hibernálást... Szeretnék tőletek segítséget kérni..
2010. szept. 11. 10:10
 1/4 P.O.C. ***** válasza:

Start --> Vezérlőpult (klasszikus nézet) --> Energiagazdálkodási lehetőségek --> Hibernálás (fül) --> Engedélyezd a hibernálást --> [OK]


Ez után kikapcsoláskor meg kell nyomni a SHIFT -et, és a készenlét gomb hibernálásra változik át.


A hibernálás SP2 -n a KB893056 frissítés feltelepítése után működik, illetve SP3 esetén alapból.

Megj a hibernálás nem működik, ha 2 GB-nál több rendszermemória van a gépedben, illetve ha nem telepítetted fel az összes drivert (alaplapi, vga, stb..).

2010. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy minden drivernek fent kell lennie. Amíg nincs minden fent, sem a hibernálás, sem a készenléti állapot nem működik.
2010. szept. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 grmindenyssa ***** válasza:
2010. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a Driverekkel van gond.
2010. szept. 12. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!