Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyéni vállalkozóként hogyan...

Egyéni vállalkozóként hogyan tudok előfizetni a Microsoft Teams-re?

Figyelt kérdés

Egy munkámhoz fontos lenne, hogy előfizessek a Teams Essentials-ra.

Saját domain nevem és e-mail címem van, nem tartozok semmilyen céghez sem, ezzel regisztráltam egy Microsoft fiókot.


Mégis a Microsoft oldalán amikor megpróbálok előfizetni a Teams-re, azt az üzenetet adja, hogy az a fiókomnak ehhez nincs jogosultsága és kérje meg az üzlettulajdonost, hogy vásárolja meg Önnek a Vállalati alapverzió előfizetését.


De hát én vagyok a saját üzletemnek a tulajdonosa! Oké megkérem saját magamat és jóvá is hagyom. Rendben. És most hogyan tovább innen? Hogyan tudok előfizetni erre a szolgáltatásra?



2022. febr. 28. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Microsoft oldaláról:


"Business accounts need one of these Microsoft 365 license plans:

Business Basic

Business Standard

Enterprise E1, E3, E5, or E4 (for anyone who purchased this plan prior to its retirement)"


Vásárolnod kell először egy 365 licensz plant üzleti fiókhoz, utána üzletinek minősül a fiók, és azt veszel amit akarsz.

Vállalati alapverzió előfizetés = Business basic

2022. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
2022. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!