Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Discord profilom és...

Van egy Discord profilom és azt kéri hogy hitelesítsem a fiókomat a telefonszámommal, megadom a telefonszámomat és nem kapok semmi sms-t vagy bármit, ezért nem tudok tovább menni. Ez miért van? Valaki tud benne segíteni?

Figyelt kérdés

Kicsit furán írtam le szerintem, de ha nem érted akkor szólj és megpróbálom jobban elmagyarázni, vagy képet küldeni.


Az a probléma hogy sok olyan szerveren vagyok fent és sok olyan beszélgetésem volt aminek nem örülnék ha eltünne, illetve nem tudnék vissza lépni.



2022. márc. 4. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
nyomj rá, hogy SMS újraküldése
2022. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy beírom a telefonszámomat, le okézom és teljesen visszadob oda hogy adjam meg a telefonszámomat. És ezt akárhányszor megcsinálom mindig ez van :/
2022. márc. 7. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!