Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Page fault in nonpaged area...

Page fault in nonpaged area hiabüzenetet hogyan tudom kiküszöbölni?

Figyelt kérdés

Használt gép vásárlás, linux és Win10 is futott rajta, a probléma fennállt korábban is csak a Win10 alatt. Memtest OK, SSD cserélve, tiszta particióra Win10 feltelepítés után stabilan fut, egészen addig míg hálózatra nem csatlakoztatom, s le nem tölti a frissítéseket, drivereket. Amint a VGA driver felmegy, a felbontás beáll normálra azonnal kék halál. Csökkentett módban sem indul újra. 99.9%, hogy a VGA driver okoz problémát, de nem tudok belépni a Windowsba. Win7 alatt kifogástalanul megy, Win11 nem megy fel rá. Olvastam, hogy a driveren felül a Gigabyte ON/OFF program is okozhat ilyen gondot, de nem hiszem, hogy feltelepül a frissítéssel. Amint felmegy a VGA driver, már hiába indul újra, hiába indítom újra, nem tölt be a Win, lefagy.

Legutolsó driver kézi telepítést próbáltam, nem nyert.

Lap: MSI H97M-E35, i5-4440, 8GB DDR, Gigabyte GTX750.

Van tippetek hogyan lehet megoldani a gondot?



2022. márc. 5. 19:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!