Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Videó kártya Driver probléma ?

Videó kártya Driver probléma ?

Figyelt kérdés
Egy AMD Radeon 570-RX es videókártyám van. Ennek a videókártyának a Driverját (illesztő programját) felfrissítettem mivel eddig nem volt belőle probléma. De most miután befrissült az egész gépem lelassult. A kurzor szakadozik, a játékok is szaggatnak amik eddig simám futottak a gépen. Próbáltam újra telepíteni és egy ideig az jó is volt de magától a gép vissza telepítette a drivert és ugyanolyan lassú lett. Valaki tudná hogyan kellene alaphelyzetbe állitani a videókártyát vagy kitörölni véglegesen a drivert? (régebbi illesztőprogramokat is letöltöttem az se volt jó)

#AMD Radeon #amd radeon 570 rx
2022. márc. 12. 15:26
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat ha nem segit hogy minden amd vga drivert letorolsz


"Próbáltam újra telepíteni és egy ideig az jó is volt de magától a gép vissza telepítette a drivert és ugyanolyan lassú lett."


ezt nem ertem

mit ugya azt a drivert, regbbit, jatekot, windowst?


tehat probaltad teljesen letorolni tisztazni? ujrainditod utana es akkor feltelepited azt ami jol mukodik


windows on keresztul frissiteted?


bemesz frissitobe

elozmenyekbe

es ott eltavoltiod a drivert es letiltod hogy frissitse


vagyis elrejted...


[link]

2022. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. válaszoló a gépet újra telepítettem és magától visszatöltődik a driver és nem Windowson frissítettem hanem a driver programján belül
2022. márc. 12. 17:38
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 de hogy megy vissza ha ujratelepitetted windowst?

valami ott nem stimmel


driverben is lelehet tiltani a frissitest

2022. márc. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát most az eszközkezelőbe próbáltam kitörölni az illesztő programot. Sikerült is azután miután vissza telepítem azt a drivert ami eddig is rajta volt ugyanúgy belassul a kurzor és ugyan olyan lesz. Nem tudom a videokártya nem bírna valamit vagy fogalmam sincs
2022. márc. 12. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:
A radeon szoftveren belül kikapcsolható az autómatikus letöltéd, frissítés. Nekem ugyanilyen kártyám van 8Gb Oc változatban nálam vagy 20 verzió óta a radeon szoftveres túlhúzásnál hibát ír ki. Régebbi drivert visszaraktam azzal oké volt, de még az túlhúzatlanra se ment úgy fel a mhz. Úgyh maradt a frissített, de nem túlhúzott állapotban úgy tök jól megy. Azért sajnálom picit, hogy baszakszik. Msi vga-s programhoz nincs kedvem :D
2022. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló letudnád írni melyik fajta van neked rajta. De figyelj nem az a baj hogy állandóan frissít hanem az hogy miután lefrissített azóta egy lelassult 50 éves szar lett a gépem. Próbáltam régebbi drivereket de azokkal is ugyan ilyen lassú maradt.
2022. márc. 12. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!