Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox letöltések?

Firefox letöltések?

Figyelt kérdés

Firefoxban eltűnt az az ablak ami akkor jön fel, mikor letöltök valamit, hogy menteni szeretném vagy megnyitni.

Ha valahol rákattintok, hogy valamit letöltenék, akkor azt azonnal simán letölti csak.

Miként lehetne visszahozni, hogy rendesen mutassa a letöltési ablakot, illetve egyáltalán miért tűnt el?



2022. márc. 13. 05:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Jobb klikk az eszköztáron, testreszabás, és ott oda rakod, ahova akarod.
2022. márc. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó ami jobb felső sarokban van.

Hanem ami akkor jelent meg mikor valakire rákattintottál és bejött az ablak, hogy mit szeretnél vele csinálni. Megnyitás és mögötte ott az ajánlott program vagy mentés.

2022. márc. 13. 06:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, bocs.

Az pedig a beállításokban van, hogy hol legyen a letöltés helye, azt állítsd be úgy, hogy mindig kérdezze meg.

2022. márc. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, beállításokban megvolt ez a rész, utána megpróbáltam letölteni valamit, de egy teljesen új ablak jött így be ahol kiválaszthatom hova mentse.


Nem akartam leírni, de pl torrentnél zavaró ez, ugye eddig rányomtam letöltés, feljött az ablak Megnyitás ( qBittorrent ) Ok, és akkor rögtön nyitotta is meg a progit és adta hozzá.

Így meg le kell menteni aztán úgy külön elindítani.


De pl egy sima zenét, vagy videót letöltve sem lenne most így megnyitás opció.

2022. márc. 13. 07:05
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik, mint ha a fájltársítások másztak volna el. A Beállítások -> Alkalmazások ("Válassza ki, hogy a Firefox hogyan kezelje az internetről letöltött fájlokat vagy a böngészéskor használt alkalmazásokat.") alatt be tudod állítani, hogy mit hogyan nyisson meg.
2022. márc. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Aha, itt ha rákérdezés mindigre teszem úgy felhozza :)
2022. márc. 13. 07:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami frissítés változtatta meg.

Be van állítva nálam a qBittorrent-el történő

megnyitás - azelőtt - megnyitotta, most akárhogy

állítom be, először letölti, a megadott helyre

és csak utána nyitja meg.

2022. márc. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

és a többi böngészőben is így működik

egy ideje.

2022. márc. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amit fentebb ajánlottak, ott ha átteszed Rákérdez mindigre akkor feljön a régi ablak.
2022. márc. 13. 08:56
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Valóban feljön az ablak de ha rányomsz a megnyitásra,

akkor is előbb letölti és csak utána nyitja meg.

2022. márc. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!