Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tegyem rá a feliratot a...

Mivel tegyem rá a feliratot a filmre, ha ki akarom írni DvD-re? (nem ráégetéssel)

Figyelt kérdés
Megpróbáltam convertXtodvd-vel, te ráteszi a vízjelet.
2010. szept. 13. 16:05
 1/6 anonim válasza:
Ha nem akarod ráégetni, akkor hogy akarod "rátenni"? A film mellett a felirat egy másik fájl (srt). Ezt meg a lejátszóval tudod kezelni, hogy akarod-e, hogy megjelenjen vagy nem.
2010. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az asztali lejátszóm elég szar, csak a vob-ot ismeri fel. Eddig akármilyen progival próbáltam kiírni, vagy nem is volt opcióm srt-re, vagy hibát jelzett. Megpróbáltam úgy, hogy előtte rátettem a feliratfájlt, és utána próbáltam ráírni a videót is, de mindig szólt, hogy nem üres a lemez, és le kell törölni ami rajta van.
2010. szept. 13. 16:49
 3/6 anonim válasza:
Miért nem egyszerre írod ki a két fájlt? Én Nero-t használok, és egyszerre írom ki a videófájlt és a feliratfájlt. Két részletben csak akkor tudod kiírni, ha vagy újraírható lemezt használsz, vagy az első kiírás alkalmával a többmenetes írást választod. Viszont az én asztali lejátszóm pl ilyenkor a 2.-ként írt fájlt nem észleli, csak az elsőt. A szgép a másodikat is olvasni tudja. Azt nem tudom, hogy a drágább lejátszók olvassák-e a második fájlt, de ezek szerint a tied sem olyan.
2010. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Folyt köv:

Tuti nincs subtitle gomb a lejátszód távirányítóján? És eredeti dvd lemezzel kipróbáltad már, hogy lejátszik-e feliratot? Velem egyszer előfordult, hogy a dvd-lejátszó menüjében az volt beállítva, hogy ne játsszon le feliratot. És a kis szemét nem is játszotta le, amíg át nem állítottam a menüt :D

2010. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Persze, hiszen már 5 éve megvan, szóval mindent tudok róla :)

Amúgy letöltöttem egy dvd flick nevű progit, azzal már viszi a lejátszóm. Mondjuk így egy lemezre csak 1 filmet tudok kiírni, de legalább van felirat

2010. szept. 13. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem...!

Egy lemezre több filmet is konvertálhatsz, addig míg a baloldali sáv nem vált pirosra szépen hozzáadogathatod a filmeket. Készíthetsz menüt is az elejére a programmal, hogy melyiket van kedved indítani. ConvertX pedig fizetős, azért vízjelezik, de nem egy agyonvédett program, szóval kis utánajárással kivédheted ezt. Amúgy DvdFlick tökéletes, csak lassú. Viszont több filmet képes egy lemezre tenni minőségben, mint a ConvertX.

2010. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!