Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok belépni a discord...

Nem tudok belépni a discord fiókomba mivel tönkrement a telefenom 6/8 jegyű biztonsági kódot kér de ugye ehhez telefon kéne. mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A biztonsági kódokat gondolom nem mentetted el, pedig elég egyértelműen le volt írva, hogy mentsd el.

Szóval ha email-es megerősítést nem enged, akkor vedd fel a kapcsolatot a discord ügyfélszolgálatával. Úgy hallottam hogy legalább 15 napot igénybe fog venni ez a mutatvány.


És remélem megtanultad egy életre, hogy készítesz biztonsági mentést amiről kell. Ha meg olyan TOTP programot használsz, amiből macerás exportálni (mint pl. a google authenticator), akkor válts egy normális programra. Androidra van rengeteg, nekem most éppen az Aegis tűnik a legnormálisabbnak.

2022. márc. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma felvettem a supportal a kapcsolatot. Hát ez remek.
2022. márc. 21. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!