Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-esekhez szól a...

Windows 7-esekhez szól a kérdésem (csak), ki használja még és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Már több, mint 2 éve nincs támogatása! Kinél hogy szolgál?

2022. márc. 18. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nálam másfél évig jó volt, de aztán a laptop romlott el.
2022. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Kényszerből van telepítve. Frissítés már nincs rá, de egyéb programok támogatják. Pl a firefox is rendszeresen frissül még, ha meg leáll akkor is jó darabig nem lesz hátrány, pl a youtube is és egyéb oldalak még fogják támogatni pl a 98.01es firefox verziót.

(Azonban mivel eléggé lassú, így inkább linuxozok, de mint mondtam kényszerből szoktam használni. Fel se tűnik, hogy nincs támogatása.)

2022. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Én napi szinten használom, minden gépemen Win7 van. Teljesen használat és igény függő hogy kinek felel meg, és kinek nem. Nálam az alapvető programok tökéletesen futnak, a rendszer sokkal kevesebb erőforrást visz el mint a Windows 10 és stb. Gyengébb gépen SSD-vel, és némi RAM-mal (pl. min. 4gb) tökéletes napi használatra. Böngésző, stb gyors, minden Windows update letiltva, csak azt a frissítést telepítem manuálisan, amit valamilyen alkalmazás igényel a futáshoz. Így gyors a gép, nem várat meg teljesen hiába a frissítéseivel, és stabil. Nem kell mindig foltozni, csak használni ha már minden szükséges alkalmazás rajta van.
2022. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanúgy fut rajta minden, mint eddig. Néhány programnak van egy-egy függősége, ami megköveteli a 10-et, de ezek mind speciális programok.

Egyedüli "probléma" a gyökértanúsítványok, de azokat elég könnyű frissíteni.

2022. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy működik vele a gép mint korábban.bár átlagos otthoni felhasználó vagyok,semmi extra programot nem használok.viszont a defender még mindig frissül,mellette van fent egy antimalware progi és kész..
2022. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nálam nem tudom mi van, de egy frissítés óta a Windows intéző nem tölt be rendesen, tehát a fájlokhoz alig tudok hozzáférni és bármit is csinálni velük. És kivagyok, hiszen ez lenne a számítógép haszna. Nem lehet hogy az operációs rendszer kezd kikészülni? Eddig minden jól ment, persze sejtettem hogy örök életű sem lesz..
2022. márc. 19. 15:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a fixwin progit win 7-re, ezzel javíthatod többek között a windows explorer hibáit is.
2022. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszike
2022. márc. 19. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest hogy nem támogatják, nekem teljesen működik. Biztonsággal semmi baj. Pár újabb program nem fut rajta, csak a régebbi verziója. Gyengébb gépeken sokkal többet kihoz a gépből, mint a windows 10. Szerintem nagyon jó még mindig.
2022. márc. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb rendszer a WIN 7
2022. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!