Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek a windows 10 van...

Szerintetek a windows 10 van olyan erős, mint a windows 7 ultijmate?

Figyelt kérdés

Úgy értem, megvannak-e benne azok a dolgok, amik az ultimateben benne vannak? Pontosabban melyik kiadása felelhetne meg a 7 ultimate verziójának? Melyik a "legerőssebb" verziója? Ti melyiket használjátok, mik a tapasztqalatok?

Érdemes frissíteni?


A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. aug. 2. 19:07
 1/8 Xopewuye20 válasza:
Nem. mivel a 10
2015. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a Pro a legtöbbet tudó win10
2015. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt leírják pontosan miben különböznek.

2015. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
kiváncsi vagyok az ultimate részéből te mennyit használsz, ami főleg vállalati szolgáltatásokat ad pluszban.. Am a pro tökéletes.
2015. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi! :)

Egyébként tényleg csak annyi, hogy regisztrálok, aztán olyan a telepítés, mit egy frissítés? Úgy értem, nem lehet beleszőlni közben semmibe? //meghajtó kiválasztása, ...

2015. aug. 2. 19:25
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja, még valami: a registry-t "törli"? Utána újra kell telepíteni mindent, vagy minden marad, csak a windows lesz más?
2015. aug. 2. 19:26
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg nem tudom, miben különbözik a windows 7 ultimate mondjuk a hometól, vagy az enterprisetól...

De ha nem tudom, akkor tökmindegy, mindegyikben ugyanazt tudnám nagyjából csinálni....

2015. aug. 2. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ultimate vs home:


Win újratelepítés után, meg új meghajtókon érkező fájloknál minden egyes áldatlan megnyitáskor figyelmeztet arra, hogy ezek a fájlok más gépről származnak, és kárt tehetnek az áltimétben.... blablabla.


Azok az exék alapból nem is futnak, hanem plusz jogosultságot kell beállítani, még akkor is, ha eredetileg ugyanazon vinyón voltak, csak a rendszer újra lett telepítve.


Szóval fájlkezelés szinten az ultimate sokkal idegesítőbb mint a home.

2015. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!