Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tölt a torrentem?...

Miért nem tölt a torrentem? Az oldalon 47 seedert és 11 leechert írt, de mégsem tölti le.

Figyelt kérdés
Megpróbáltam más filmet is letölteni, de ezeket sem engedi. Piros, lefelé mutató nyilacska jelenik meg mellette. Előtte már lehúztam vagy 10 filmet, azok bent is maradtak seedben, az arányom rendben van, a film sincs letiltva. Nem tudom, h mi lehet a gond. Az, hogy passzív vagyok?:S Ezzel viszont semmit sem tudok kezdeni, már sokszor megpróbáltam, de...
2010. szept. 13. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha piros a nyíl, van hibaüzenet is. Lent keresd, a tracker állapotnál.
2010. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezeket írja:

[DHT] nem engedélyezett

[Hely Peer Keresés] nem engedett

[Peer kicserélés] nem engedett

[link] Hiba: access denied, torrents limit reached

Ez lenne a 13. dolog, amit erről az oldalról töltenék le (egyébként ncore). Most vegyek ki egy dolgot a seedből?:O

Vagy mit csináljak?:S

2010. szept. 13. 22:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerre hány torrentet töltesz most? Uturrent belááításaiban írd át nagyobbra az egyidejű letöltések számát.
2010. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a kapcsolatok számához 200 volt írva:S

ezt már tényleg nem értem. nem töltök semmit se le, csak seedben vagyok 12 torrenttal...

2010. szept. 14. 06:41
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hiba: access denied, torrents limit reached"

Ncore wiki -> Slotszabály

2010. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, már értem:S
2010. szept. 14. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!