Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a torrentem?

Miért csinálja ezt a torrentem?

Figyelt kérdés

[link]


A torrentet újraraktam. Beloadról vannak a torrentek, de az isohuntossal is ezt csinálta.

KB 3 napja van ilyen problémám, se letölteni se seddelni nem tudok, mi lehet a baj?:(


2011. okt. 4. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl először az 1.6.1-et W7-en elfelejted. DHT ki,Tűzfal ellenőrzés... elsőre. :)
2011. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A trackerek fülön (lehet csak be kell kapcsolni, mert most nem látszik - jobb klikk a fülek mellett, és legyen pipálva) mindig ki van írva a tracker állapotánál hogy éppen mi a baj.

A régi kliens miatt elképzelhető hogy tiltottként szerepel az oldalakon, így ezzel nem tudsz már forgalmazni. Ahogy az első is írja, töltsd le a legutolsó stabil kiadást, azt mindegyik oldalnak el kell már fogadnia. Ha más jellegű a probléma, a trackerek fülön ki szokott lenni írva. DHT-t kapcsold ki, különben a tracker megkerülésével is forgalmazol, így a megkerülve feltöltött adat nem lesz elszámolva az oldalon.

2011. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Proxy beállításoknál megvolt adva egy IP és egy Port és be volt kapcsolva, ez volt a hiba.


És Win7 en tökéletesen működik az 1.6.1-am ezen verzió hibája miatt használom ezt.

2011. okt. 4. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!