Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudnám két papír rajzoma...

Mivel tudnám két papír rajzomat egybe rakni?

Figyelt kérdés
Szüleimtől kaptam egy világító rajzpadot és rajzoltam egy karaktert aki legyőzne egy űrlényt de azt másik lapra rajzoltam le. Videókat néztem abban mondták hogy így csináljam. Anyukám leszkennelte őket de nem tudom mivel lehetne gépen egymásra illeszteni a két rajzot. Erre van valami program?
2022. márc. 25. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
2022. márc. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Argloss ***** válasza:
100%
Paint, Gimp, PhotoShop stb.
2022. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:

A kicsi Photofiltre képszerkesztővel elég egyszerű, ha mondjuk csak egymás mellé raknád a kép képet:

https://www.youtube.com/watch?v=yoI7C3fVWt0


Ha mindkét képről szabadkézzel kijelölt részt szeretnél összerakni egy képre, akkor hasonlóan ehhez, csak mondjuk a lasszó eszközzel kijelölve:

https://www.youtube.com/watch?v=24Iga8Rq0Os

2022. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A két képet kellene egybe olvasztanom vagy hogy is tudnám ezt elmondani. Köszönöm a tanácsokat.
2022. márc. 25. 20:43
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt a hivatalosan ingyenes (7-es) verzió linkje:

[link]

(a Studio változat fizetős, igaz többet is tud - de otthoni használatra nekem az ingyenes is elég volt, - ezt csak kicsomagoltam, aztán a kicsomagolt mappában lévő 'PhotoFiltre7.exe' programot indítottam)


Magyarítás is letölthető hozzá, ha zavarnának az angol menüfeliratok:

[link]


További szerkesztési leírások a programhoz, magyarul: (Google első találat)

[link]

(bár sok videós oktatóvideót is találni, ha a szöveges leírások nem érthetőek)

2022. márc. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!