Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megcsinálni,...

Hogyan tudom megcsinálni, hogy a baátnőm amit beszél otthon msn en, azt én lássam, lementse egy program wagy walami?

Figyelt kérdés
Tudom a barátnőm jelszawát mindenét msn re, és walamijen progiwal lehetne e azt. Hogy amit beszél otthon msn en, azt mentse le nekem egy fájba az összes betűjét amit irt msn re meg kiwel beszélt stb? Tul problémár tudom, de azért megkérdezem, hátha tudna walaki segiteni. Köszönöm előre is.
2010. szept. 14. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Program neve: "massive psychotic"

Letölthető: a www.youareafag.net

2010. szept. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Tanulj meg magyarul írni te nyomorék.
2010. szept. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
előbb az első osztályt kéne kijárni nem msn-ezni
2010. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Halllooooodod ha nem tudsz normális segítséget adni, akkkor inkább ne írjál légysziwes te inas. : )
2010. szept. 14. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
rendelj az interneten olyan tollat, amibe miniatűr kamera és mikrofon van beépítve, hangra, mozgásra azonnal indul és felveszi a környezetében történteket, sőt létezik olyan is, hogy továbbítja egy külső rögzítő egységbe.
2010. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha így folytatod, men sokáig lesz a barátnőd.

Én sem lennék.

2010. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!