Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dark Souls 3 ban miért lockol...

Dark Souls 3 ban miért lockol le az fps?

Figyelt kérdés

Lesőnek elindítottam, 32 fps futott... Azután a geforce experience-ben optimalizáltra állítottam, és le lockolta 48ra... 120 hz a kijelzőm... a windows beállításokban is 120 hz-ra van állítva. Mitől lehet ez? Sajnos a játékban nincs erre beállítási lehetőség... Ötletek?

A laptopom:

i7-9750h

gtx 1660ti 6gb

2x8 gb ram 2666mhz

Tehát nem gépigénnyel van a baj szerintem.



2022. márc. 28. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy mibajod?
2022. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A játék le van lockolva 48 fps-re és így kicsit rontja a játékélményt mivel szaggat a szememnek... Még ha nem is vinné a gépem stabil 120fps-el nyilván többnek kellene hogy legyen mint 48. És az a kérdése hogyan kell ezt az fps lockot kikapcsolni, nem találom mivel a játékban ilyen opció nincs.
2022. márc. 28. 20:12
 3/4 Shaddark ***** válasza:

[link]

Nem használsz nexus modokat?

Itt mindig tudsz majd minden játékra megoldást ha zavar valami valamelyikben. Érdemes rászokni.

2022. márc. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Shaddark ***** válasza:

De van sok más megoldás is.

[link]

2022. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!