Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a Teams-sz...

Nemjuteszembesemmi49 kérdése:

Mi lehet a probléma a Teams-szel mostanában? Esetleg a gépemmel van a baj?

Figyelt kérdés

Nem tudok bejelentkezni a Teams fiókomba. Tudom a jelszavamat, jó, olyannyira jó a jelszavam, hogy másik gépen be tudok jelentkezni ugyanabba a Teams fiókba. Adott egy e-mail cím, de ez nem egy igazi e-mail cím, ez csak egy kreálmány. Mostcsakírokvalamit@diak.metakepzes.hu az e-mail cím, amivel rendszeresen be szoktam jelentkezni. Az iskolám csinálta nekem ezt a felhasználónevet, hogy legyen fiókom. Próbálok bejelentkezni, de nem engedi, azt írja ki, most nem sikerült a bejelentkezés, próbálkozzon újra később. Ilyenkor mi lehet a probléma? Internet akadozik? Ennyivel rosszabb az internetes weboldal, mint az alkalmazás? Ennyi lenne a probléma? Ha pedig mondjuk túl kevés lenne a számítógépemen, akkor rá..m? Nem is lehet akkor megoldani? Nem lehet akkor semmit sem csinálni? Lehet ilyenkor ez karbantartási probléma? Több napja karbantartják? Nem is lehet alkalmazás nélkül Teamsezni? Vagy csak a gép lenne a lassú? Melyik a valószínűbb? A gép a lassú, vagy a Teams a rossz? Esetleg mindkettő? Más programok lassúságával nincsen probléma.


Olyanokat ír még ki az ablakfülben felül a Chrome felső sorában, a kereső sor felett, hogy "Checking your credentials", aztán néhány látszólag random írásjelet, utána tölt, majd kezdi elölről. Lehet mindig ugyanabban a sorrendben, nem emlékszem pontosan, mert gyorsan csinálja, de szerintem nem is lényeges.



#probléma #lassú #alkalmazásokvsweboldalak #aszámítógépegyébkéntjó #másgépekennincsvelegond
2022. ápr. 5. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Léoj be a klienssel, aztán annyi
2022. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Lépj
2022. ápr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!