Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe PhotoshopvCCv2015 fél...

Szuromi dávid kérdése:

Adobe PhotoshopvCCv2015 fél éve van a gépemen ez a program es semmi probléma nem volt vele eddig . De mostanában nagyon el kezdte zabálni a memoriát ugyhogy csak ő fut. Nem tudom igy használni. Help?

Figyelt kérdés

Régebben ment mellette az Ai és Id is 3 vagy 2-vel semmi probléma nem volt. De most már egyedül se bírja a gép. Valaki tud segíteni, hogy mi történt es hogy tudom újra használni?

Gépem:intel Core i5-6300HQ (4 x 2,30GHz / 3,20GHz Turbo,6 MB Cache),15.6" FULL HD (1920x1080) LED matt,4GB DDR4 2133MHz,1000 GB SATA 7200rpm, nVidia Geforce GTX 950M 2GB GDDR5, DVD/RW SuperMulti Double layer



2017. jan. 11. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállítások (ctrl+k) > teljesítmény > memóriahasználat < itt tudsz a csúszkával állítani rajta.
2017. jan. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, hát üdvözöl a Photoshop. Nem tudom eddig miféle csoda miatt nem zabálta a memóriát, de közismert, hogy alapból zabálja. Pl: multkor egy 5 másodperces kis animált gif-hez nekem kellett 28Gb ram, meg ~150GB virtuális memória. Azt se viccből mondják ám, hogy csak a Photoshop alá kell egy 250 gigás ssd... 4GB rammal te jobb, ha alternatíva után nézel, mondjuk pl: manga studio, mert a Ps nagyon nem a te gépedre készült.
2017. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. a beállítások segítettek . Sokkal jobb lett. Újra tudok használni mellette Ai-t és Id-t is . Köszönöm .

2. Tudom, hogy gyenge a notebook-om, de ez is 220k volt. Elméletileg bővíthető a memória es kapni fog még 4GB-ot (15k)

2017. jan. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!