Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az miért lehet, hogy Lightroom...

Az miért lehet, hogy Lightroomba szerkeztett kép a programon belül szebben néz ki, mint kiexportálva?

Figyelt kérdés
A nyers is JPG, a felbontást is állítottam már. Nem bírok rájönni mi a baja.

2022. ápr. 6. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Exportálásnál mi van beállíva pl. a sharpening-nél? Szín model? Milyen megjelenítő programot használsz? Érdemes kipróbálni, hogy ugyanazt a fájlt különböző programokkal nyitod meg, egészen másképpen fog kinézni. Sajnos ilyen. Esetleg próbáld ki, hogy pl. PNG-be exportálod és megnézed úgy.
2022. ápr. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

még TIF-ben is próbáltam már :D

Sharpeningben az összes opciót próbáltam, minimális javulás volt csak, ugyan azt mint amit a programban látok nem kaptam.

sRGB-re van állítva.

Meg nézek majd más "képnézegető" programot. Már teljesen tanácstalan vagyok.

2022. ápr. 7. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni más programmal, esetleg tegyél fel egy gimp-et és nyisd meg azzal is és nézd meg.
2022. ápr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!