Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek érdemes windows...

Szerintetek érdemes windows 7-et használni 2022-ben?

Figyelt kérdés
a windows 10 rendszert annyira nem szeretem, azért érdekelne hogy baj ha windows 7et akarok használni? Tudom hogy a támogatás már rég lejárt a windows 7re de sokan még xp-t is használnak.

2022. ápr. 7. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
A 7-tel sem biztonságos netezni, az XP-vel még annyira sem. De ez nem lehet magyarázat, hogy ha mások is csinálják, akkor engem sem érdekel mit kockáztatok vele. Mások is vezetnek biztonsági öv használata nélkül, vagy piálás után, vagy épp átmennek a tilos vasúti jelzés ellenére (ezen a héten már kétszer is például), mégsem azt mondod rá, hogy akkor neked is belefér. Vagy ha igen, akkor te is szeretsz veszélyesen élni. Természetesen nem mindenki jár pórul vagy hal bele az ilyen manőverekbe, de talán jobb nem kockáztatni. Ezt fordítsd le a kérdésre.
2022. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha a driverek csak windows 7et támogatnak annál újabb windowst nem arra van valami megoldás? És most nem azt értem hogy vegyek másik gépet mert arra most nincs pénzem.
2022. ápr. 7. 16:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Esetleg megpróbálhatom frissiteni a windows 7ről windows 10re akkor elfogadja a drivereket? vagy úgy sem fog működni?
2022. ápr. 7. 16:53
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem
2022. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, de nem 100%. Az én gépemhez sem volt win10 driver, és az MS oldaláról frissítettem frissítési segéddel (ezt a gépet frissíteni), működik.
2022. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ugyanúgy működni fog a Win 10 a régi driverekkel is. Ki kell próbálni.
2022. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem kipróbálom köszönöm a segítséget
2022. ápr. 7. 17:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Én semmilyen chipset driver-t nem raktam fel, nincs rá szükség (ha igen, az már régen rossz), ezer éves alaplap, vígan megy rajta a 10-es minden probléma nélkül.
2022. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Egészen nyugodtan netezz 7-tel, XP-vel is lehet. Ez egy mesterségesen generált, kereskedelmi célú parasztvakitás. Az Androidnál is hasonlóval sokkolják a hozzánemértő többséget. A tervezett elavulás egy formája. Ha ki tudja valami szolgálni az igényeidet használd, ha nem fejlessz.
2022. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lenovo Thinkpad x201, Windows7-tel és ma is rendben működik. Ez a tartalék laptopom. De van hozzá Eset Internet Security fizetős vírusirtó. A saját wifimmel működik.
2022. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!