Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képszerkesztőt ajánljátok?

Melyik képszerkesztőt ajánljátok?

Figyelt kérdés

Eddíg sosem használtam ilyesmit, itt arra gondolok h olyan képeket szerkesztenék h mondjuk Anna és Elzából az Annát megcsinálnám fiúnak vagy másik karakternek, ilyesmi...

N



2022. ápr. 8. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Photoshop a legjobb szerintem, de ha valami egyszerűbbet (és ingyeneset) keresel, a Paint Tool Sai-t ajánlom.
2022. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. ápr. 18. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
XnView
2022. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Photoshop (még) kétségtelenül ezen terület legjobbja, de ugyanakkor komoly tudás is kell hozzá, hogy rendesen használni tudd. (Bár ez mindenre igaz, amiben komolyabb dolgokat akarsz csinálni.)

Viszont keményen fizetős szoftver (persze, tudjuk, vannak fekete utak is...), azonban van jópár ingyenes lehetőség is. Ezek közül a legismertebb a Gimp. Már most néhány helyen kezdi kiszorítani a Photoshopot, és nem lennék meglepve, ha 5-10 éven belül komoly konkurensévé válna.

Aztán ott van még a Krita, ez is ingyenes (bár Steamen meg pénzbe kerül, a fene tudja, miért), hasonló paraméterekkel és lehetőségekkel.

A Paint Tool Sai viszont nem ingyenes, de egyébként bizonyos körökben nagyon elterjedt.

2022. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2022. ápr. 20. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
31%
Photoshop egy nagy szar, semmit nem lehet benne csinálni, csak elveszni benne, és a vége az lesz, hogy kalapáccsal vered szét a laptopot, soha nem utáltam még semmit úgy, mint a photoshopot. Ezt a Gimpet viszont én is kipróbálom most.
2022. máj. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!