Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft szerver futtattására...

Minecraft szerver futtattására van más megoldás mint a ngrok?

Figyelt kérdés
Szervert szeretnék futtatni, csak nem tudok más megoldást mint a ngrok, ezzel az a baj, hogy 6-7 óránként ujra kell indítani.A hamachi-val is ez a baj. Van valami olyan, amit nem kell újraindítani egy idő után? ( a gép menni fog 0-24-ben )

2022. ápr. 9. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Előzmény:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


"Minecraft szerver futtattására van más megoldás mint a ngrok?"

Mondjuk átengeded a routeren a szerver portját?


Az Internet irányából látható, dinamikusan változó, publikus IP-címet pedig DDNS-szolgáltatással - ilyen például a no-ip.com - tudod kikerülni, amit egy Linuxos szerveren például a ddclient segítségével tudsz frissíteni.


De ha VPN-t akarsz, a Linuxos szerveren beállíthatsz PPTP-t, OpenVPN-t, Wireguard-ot (utóbbi kettőhöz külön kliens kell, az előbbihez van natív Windowsos kliens) - viszont a VPN-szervert is át kell engedned a routeren (lásd portforward, cirtual server a router beállítófelületén).

2022. ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mármint nem futtatom a ngrokal, hanem csak ,,felteszem internetre", hogy tudjanak rácsatlakozni.

(Rosszul fogalmaztam)

Gondolom értitek

2022. ápr. 10. 00:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam portforwarding-al, néztem csomó tutorialt, egyik haveromat is athivtam aki jobban ért hozzá, de ő sem tudta megcsinalni.
2022. ápr. 10. 00:44
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

#2: Oké értjük, de minek ehhez ngrok?

Nem sikerül a portforward?

Tán külön NAT-ol a szolgáltatód (CgNAT) is?

2022. ápr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ouuu

Én csak egy felhasználó lennék, nem ezzel foglalkozok. Ha ez ilyen macerás, akkor inkább hívok valakit aki ért hozzá. Köszönöm a válaszokat....

2022. ápr. 10. 00:50
 6/6 anonim ***** válasza:
[link] -t próbáld ki!
2022. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!