Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez vmi msn virus lehet?

Ez vmi msn virus lehet?

Figyelt kérdés

nemrég felvett vki msnre kizárt hogy ismerem vagy hogy ő ismerhet engem.még nem láttam bejelentkezve egyszer sem.

a neve alapján vmi japán lehet de kizárt hogy ismerjen.

szerintetek virus?töröljem?nem tudom mit kéne csinálnom ilyenről még nem is hallottam.

várom a hasznos válaszokat ha vki tudja köszi


2010. szept. 15. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami bot lehet, régebben engem is találtak már meg. Nem jöttem rá mire jó, persze töröltem.
2010. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én minden felkérést elfogaok:D:D
2010. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezek az úgy nevezett botok. Hogy mire jó? Hát nagy értelme nincsen xD. Csak arra vannak kitalálva, hogy foglalják a helyet. :)
2010. szept. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

rendben köszi a válaszokat törölni fogom.

hogy mire jó?ez tényleg jo kérdés max arra hogy idegesitse az embereket.sztem legalábbis elég bosszantó.

aki ilyen virusokat készit és terjeszt azt minimum nagyösszegű pénzbüntetéssel kellene sulytani.

2010. szept. 15. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!