Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van ez, nem értem?...

Miért van ez, nem értem? Hogyan lehet ez megoldani? Az xbox fiókok miért vannak összekapcsolva? Hogyan lehet szétkapcsolni?

Figyelt kérdés
Van 1 xboxom amit most elfogok adni. Aki megveszi szeretné rá a forzát ami nekem megvan. És azt akarnám hogy akkor az én fiókomat amit szoktam használni azt letörlöm és akkor nekik meg rajta marad a forza. De az a baj hogy nem tudom miért így össze vannak kapcsolva a fiókok. Szvl ha az egyik fiókon pl. eladok egy autót akkor a másik fiókon is eladja. És ezt nem szeretném mert akkor ha én játszok a gépemen akkor ő is onnan tudja irányítani az én játékokat és ezzel elrontja.

2022. ápr. 17. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.


Ha te egy fiókra megvettél digitálisan egy játékot akkor azt már nem tudod leválasztani onnan. Csak úgy adhatod át, ha egész fiókot is átadod, ami meg egyébként ellenkezik a fiók felhasználási feltételeivel.

2022. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ez tök logikátlan mert ha valaki csinál 2 fiókot és az egyik mondjuk a gyereké a másik meg a szülőé akkor az úgy nem jó mert a gyerek is beletud nyúlni a cuccok a. Ha meg tényleg nem lehet akkor azért köszi
2022. ápr. 17. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem pontosan amit mondasz. Először is ha megveszel egy játékot akkor az ahhoz a profilhoz tartozik örökre. Az más kérdés hogy ugyanazon a gépen játszhat vele akárki. Olyan nincs, hogy letörlöd a profilt amivel megvetted a játékot és utána más is tudja használni hiszen azzal bizonyítod hogy megvetted. Ha bárki csak úgy telepíthetne egy játékot bárhova és utána korlátlanul használható lenne a profilja nélkül is akkor senkinek nem kellene megvennie semmit. Ugyanezért nem működnek a lemezről telepített játékok a lemez nélkül, hiába nem arról futnak.


A "gyerek is bele tud nyúlni a cuccokba" részt pedig abszolút nem értem. Minden profilnak saját mentése van minden játékba. Nem tudod más profil mentését változtatni csak ha belépsz. Nekem két profil van a gépen és mind a kettő teljesen máshol tart Forzában. Nincs olyan hogy eladsz egy autót és eltűnik a másikból. Ugyanígy van az összes játékban. Csak akkor tudsz mentést "elrontani" ha rossz profillal indítod a játékot és valahogy nem veszed észre, hogy nem pont ugyanott tartasz.

2022. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3. Nekem amikor valamit változtattam az egyik fiókban akkor ugyanaz történt a másikban is. Ez az amit nem értek hogy miért van
2022. ápr. 18. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Biztos ugyanarról beszélünk? Ha megnyomod az Xbox gombot a kontrolleren akkor a felugró kis menüben van egy fül ahol látsz egy avatarképet az a profilod azonosítója. Ott tudsz ki-be lépkedni a profilokba. 2005, az Xbox 360 megjelenése óta kötelező létrehozni profilokat az Xbox konzolokon és mindegyik profil alá külön mentések tartoznak minden játékban. Pontosan azért van így, hogy ne legyen probléma. Egy profil be se tudja tölteni azokat a mentéseket amik nem alá tartoznak.
2022. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5.hat biztos én vagyok a hülye de nekem nincsenek külön választva.

Mindegy majd csinálok egy újat

2022. ápr. 19. 06:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Csináltam egy új fiókot de így is ugyan az a kettő
2022. ápr. 19. 14:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Vaaagy töröld le a Forzát, mivel a TE Forzáddal nem fog tudni játszani.

Eladni csak vagy full üresen éri meg, vagy olyan játékokkal amiket lemezen adsz mellé.

Digitálisan megvett játékot nem tudsz adni mellé.

Viszont ha neked lesz új géped, ugyanott tudod folytatni ahol most tartasz, akár még PC-n is.

2022. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!