Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 3gp formátumú filmeket...

A 3gp formátumú filmeket (amit telefonra lehet rátenni), hogyan lehet,1 filmmé átalakítani, hogy ne kelljen "darabokba" megnézni, hanem úgy mint egy rendes normális filmet? Milyen programmal lehetne összetömöríteni, ami magyar?

Figyelt kérdés
2008. dec. 17. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Total Commander Fájl/Fájlegyesítést próbáld meg, hátha segít.

A darabolt fájl összes részét egy helyre teszed. A másik oldalon a mappád megnyitod, ahová az egyesített fájlt szeretnéd. Felső menüsor Fájl / Fájlegyesítés…

2008. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ááh,nagyon köszi:)
2008. dec. 18. 12:14
 3/6 A kérdező kommentje:
És most,hogy megcsináltam .out formátumú lett..Hogyan tudnám újból 3gp formátumba konvertálni?Lécci segítsetek!!!
2008. dec. 18. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld átnevezni az eredeti formátúmra...
2008. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
...tum...bocs
2008. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 yuda ***** válasza:

úgy tudom erre nincs program,viszont adok két működő tippet:


első: másold ki a gépedre az összeset,jelöld be egyszerre mindet és nevezd át-így ha visszamásolod,akkor a telefonod automatikusan sorban fogja lejátszani


másik: létezik viszont AVI daraboló-oda vissza összefűzi,de ehhez át kell konvertálnod AVI-ra őket,aztán majd vissza-sajnos valamennyit romolni fog a minőség-gondolt át,megéri e-de akkor már egyszerűbb letöltened eleve avi-ban a kedvelt filmed és azt konvertálod le 3gp-re (én ezt tenném)

2008. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!