Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows Messengert hogy tudom...

Windows Messengert hogy tudom leállítani?

Figyelt kérdés
S.O.S! Segítsetek, kérlek benneteket! Egy idegen helyen beléptem az MSN oldalamra, és azóta van egy Windows Messenger nevűá program az adott gépen, ahol elég ráklikkelni, és azonnal betölti a saját levelezőoldalam. És sehol semmi olyan beállítási lehetőség, hogy kérjen jelszót vagy ilyesmi. Hogy újra kizárólag jelszó megadása után engedjen be? Mert most így bárki bármikor beléphet az oldalamra. Pedig a szóbanforgó gépről már le is szedtem az msn-t hátha megoldódik a probléma. De ha fellépek Explorerre, ott van egy fül amire elég rűáklikkelni, hogy kiteregesse az összes levelezőpartnerem listáját. Mit csináljak? Valaki segítsen! Köszönöm!
2010. szept. 15. 22:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Hogy tudom megoldani - "hogy újra kizárólag...". Elnézést!
2010. szept. 15. 22:37
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez ilyen ".Net passport" -os valami.
2010. szept. 15. 22:45
 3/8 anonim ***** válasza:

passsz

de legegyszerűbb, ha a netpassport jelszót megváltoztatod!

2010. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hogy/hol kell?
2010. szept. 15. 22:52
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Bejelentkezel, majd a Fiókadatoknál a legutolsó a jelszó.

2010. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy ám!
2010. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget. El sem hiszitek mennyit segítettetek! Csupa ilyen embereket a GYK-ra!!!
2010. szept. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!