Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom örökre leállítani...

Hogy tudom örökre leállítani az AdobeReader programot, ami minig jelez, hogy töltsem már le? Már van belőle letöltve, és volt egyszer hogy ki is pipáltam hogy ne emlékeztessen újra, de azóta is minden bekapcsoláskor jelez.

Figyelt kérdés
Nem nagy gond egy X-et minden bekapcsolás után megnyomni, de mégis örülnék, ha valaki tudna valamit mondani.
2011. nov. 7. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Pedig tényleg úgy kéne, hogy a beállításoknál bepipálni, hogy ne keressen frissítéseket. Esetleg nézd meg az automatikusan induló programok között, hogy nincs-e valamilyen AdobeReader nevűhöz hasonló file, ami mindig elindul, vedd ki a pipát előle és nem fog többet induláskor zaklatni.

Vezérlőpulton a keresés mezőbe beírod, hogy "msconfig" nyomsz egy enter-t a felugró ablakban az automatikus indítások fülön találod a programokat, ami mindig indulnak és csak az elől vedd ki a pipát a többit ne bántsd... Köszi a zöld kezet, ha sikerült...

2011. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adobe Reader:)) Úgy vágtam ki a gépemről mint a siccc:) Engem is állandóan zaklatott, napi frissítések, meg mittudoménmi.... Telepítettem helyette a PDF Wiewert, azóta nyugi van:)
2011. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam fent van - már a 9-es verzió - és kb havonta egyszer telepít frissítéseket vagy ritkábban, nem is tudom, nem figyelem, nincs vele semmi gond, frissítéseknél az van beállítva, hogy keresse és kérdezzen rá a telepítésekre... Nincs vele gond, nálad más lehet a bibi...
2011. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! főleg elsőnek! tényleg ott volt beállítva, hogy automatikusan indítsa
2011. nov. 7. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!