Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem azt az oldalt...

Miért nem azt az oldalt nyomtatja, amelyiket mondom neki?

Figyelt kérdés
Word-ből nyomatok teljesen hiba nélkül, de ha egy 100 oldalas szövegnek csak 78-80. oldalakat szeretném nyomtatni, akkor nem azt nyomtatja, hanem egy olyan részt ami utána következik... Pedig az oldalszám stimmel, és ha egybe kinyomtatom a 100 oldalt, akkor a helyén van a szövegrész...
2010. szept. 16. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor nyomtasd a 77-79-et, úgy egy lappal előrébb leszel :)
2010. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az nem megoldás mert el is csúszik... plusz ha nem én nyomtatok, akkor más is beleszaladhat ebbe...
2010. szept. 16. 11:17
 3/4 anonim ***** válasza:

MS. Word 2003 -mal:

megnyitott nyomtatásra készített Word dokumentumban:

Fájl menü > Nyomtatás > Nyomtatási tartomány: Oldalak rádiógombot bejelölni, majd a nyomtatandó oldal számokat begépelni, esetedben a következő képpen: 78;79;80 és OK. vagy Enter

2010. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen...pontosan így csinálom, tudom használni. De mint említettem, más oldalakat nyomtat...
2010. szept. 20. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!