Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hp nyomtatóm visszafelé...

Hp nyomtatóm visszafelé nyomtat. Először nyomtatja az utolsó oldalt és visszafelé halad. Miért csinálja ezt vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2008. márc. 9. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális. Legalábbis az enyém is ezt csinálja, vagy lehet, hogy mindketten "betegek". :D Szerintem normális, nyugi ;)
2008. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nyomtatásra küldöd a dokumentumot, be tudod állítani, hogy honnan kezdje a nyomtatást, illetve azt is, hogy ha több példányt nyomtatsz, leválogassa-e a nyomatokat. (Azaz be tudod állítani, hogy előbb az első vagy az utolsó oldalt nyomtassa, valamint be tudod állítani, hogy ha pl. egy 10 oldalas doksiból két példányt nyomtatsz, akkor úgy nyomtassa, hogy először az egyik tíz oldalas doksit, majd a másik tíz oldalas doksit, vagy pedig nyomtasson minden oldalból egymás után kettőt.)
2008. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég vettem a nyomtatómat és sokszor én is csodálkozom amikor nem azt és úgy csinálja ahogy elvárnám tőle.De biztos vagyok benne hogy egy idő múlva beletanulok és te is.Szerintem csak meg kell keresni a megfelelő beállítást ami egy hozzáértőnek pofon egyszerűnek tűnik.
2008. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így logikus. Gondolj bele, ha 30 oldalt akarsz nyomtatni, nem jobb ha az olvasást az első oldallal kezded, nem a 30-al?
2008. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Ez azért van, mert így helyes sorrendbe tudod elvenni a lapokat. Pl. elindítod, és 60as szakdolit kell kinyomtatni, otthagyod, és mikor visszmész már készen is van, nem kell átrendezni, hogy az 1 oldal az 1 legyen, ne az utolsó.


Így logikus.

2008. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!