Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom asztali PC...

Miért nem tudom asztali PC SSD-jére újra feltelepíteni a Windows 10-et UEFI-ben, GPT-s pendrive-val?

Figyelt kérdés

Az alaplap AsRock B85M Pro4. Már mindenféleképpen próbáltam állítani a boot sorrendjét,de nem akar elindulni a telepítés. Amikor úgy néz ki,hogy elindul,csak a bal felső sarokban villog a kurzor,de semmi más.Kiszedtem a HDD-is. Egyedül az SSD és a DVD meghajtó van benne. A boot sorrend a következő: 1.USB,2.UEFI,3.UEFI,4.Windows Manager,majd az ssd,és a DVD.

Mi lehet a baj?


2022. ápr. 23. 17:38
 1/6 fukapapa27 ***** válasza:
Így nem fog menni UEFI-ben, kell ott lenni olyan opciónak is valami ilyennek, hogy UEFI USB meg a kulcs nevének pl.: UEFI USB Huawei és ezt tedd elsőnek! Remélem jól írtam!
2022. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát úgy érted,hogy a boot beállításoknál a pen nevének kell,hogy megjelenjen? Így jelenik meg: UEFI Kingston 3.0 ,ez 2x jelenik meg,vagy az USB:Kingston 3.0. Akárhogy variálok vele, csak nem akar összejönni.
2022. ápr. 23. 18:52
 3/6 A kérdező kommentje:
Összejött,köszönöm!
2022. ápr. 23. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
A Kingstonet raktad előre? :D
2022. ápr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mármint az USB-set :D
2022. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2022. ápr. 23. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!