Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok-e ajánlani alternatívát...

Jimzso kérdése:

Tudtok-e ajánlani alternatívát a skype-nak? Az állandó frissítgetések miatt idős beszélgetőpartnerem nem tudja használni. Mondanom sem kell, hogy nincs okostelefonja (nem is lesz), csak egy asztali pc, tehát viber és társai kilőve.

Figyelt kérdés
Kérlek, ne magyarázd el nekem, hogy a frissítések mire valók és ez mennyire frankó. Köszönöm.

2019. febr. 15. 15:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Messenger? Az megy böngészőből is.
2019. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értelek. Egy új programot feltelepíteni egyszerűbb lesz a néninek/bácsinak, mint a Skypeot frissíteni?


Akkor Messenger sem jöhet szóba?

2019. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Amikor személyesen ott vagyok, bármit feltelepítek, de olyan kellene, amivel nem kell gépészkedni - mert hónapokig nem találkozunk személyesen. Egy 73 éves asszony nem érti sem a frissítést, sem a telepítést. Oda tud kattintani, ahova megmutatom neki. Induljon el, lássa az unokáit és beszélhessenek. Ennyi. Semmi további extra nem kell ebben az esetben. Nincs facebookja se (nem is lesz - nincs kinek). Valami egyszerű kellene, mint a faék...
2019. febr. 15. 16:23
 4/20 anonim ***** válasza:
Discord-ot próbáld meg hátha...
2019. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A discord jól néz ki, de a leírás szerint csak hangot meg szöveget tud.
2019. febr. 15. 16:53
 6/20 anonim ***** válasza:

Olyan megoldás nem jöhet szóba, hogy amikor ott vagy, egy simkártyát teszel az okostelefonba, regisztrálod rá a Viber-t, majd számítógépre is fel tudod tenni ekkor - gondolom...

Gondolom SIM eltávolítása után is megmarad a regisztráció, azt persze nem tudom, ohgy ha okostelefonban az így regisztrált Viber-t átállítod a másik telszámra, mi fog történni...

2019. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

WhatsApp és Hangouts is szóbajöhet, WhatsApp-nak nem tudom van -e számítógépre telepíthető változata és ugyanaz van mint Viber esetén - gondolom - hogy regisztrálni kell telefonszám alapján, nem tudom a gépre telepített változat mit kér...

Hangouts megoldást jelenthet elvileg.

2019. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Megpróbálom. Köszönöm.
2019. febr. 15. 17:05
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy hallottam, hoyg a Hangouts-ot hamarosan megszüntetik...
2019. febr. 15. 17:06
 10/20 SIDLER22 ***** válasza:
Én Skype-ról meg TeamSpeakről tértem át Discordra. Sokkal használhatóbb. Nincsenek reklámok meg ez a hülye dizájn. böngészőből is működik regisztráció nélkül. Csak beír egy ideiglenes nevet és a DC lefoglalja neki azt a nevet amíg ott van. Ezután a barátfelvételhez beírja az ismerősének a sorozatszámát és nevét és már tudnak is beszélgetni.
2019. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!