Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lightroom: nem mondtam le...

Lightroom: nem mondtam le időben az egyhetes próbaidős előfizetést. Az a gond, hogy le is kapná egyből, ha lenne pénz a számlámon. Lehet törölni, vagy már mindegy?

Figyelt kérdés
Úgy járt az egy hét demo verzió, ha előfizetek egy évre ami kb 8000 Ft. Sajnos egy nappal ki futottam az időből, ha tegnap mondom le, nem veszi le a pénzt a rendszer. Most se vette le, mert nincs elég fedezet. A kérdésem az, hogy ha most lemondtam, attól még az egy éves előfizetés él, csak a következő megkezdett évben nem frissül, és amint lesz elég pénz a számlámon, le is kapja?

2022. ápr. 28. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Majd levonja ha lesz rajta pénz.

Addig amig ez nincs kifizetve, nem fogsz tudni más appot letölteni.


Miután kifizetted visszatéríttetheted a lóvét.

Jelentkezz be az AppleID-vel itt: [link]

Választ a visszatérítést, stb. értelemszerűen töltsd ki, aztán majd visszaküldik a lócét néhány nap múlva. Ezen az oldalon láthatod az igénylés aktuális státuszát is.


Az ilyen esetben érdemes szonnal lemondani az előfizetést és nem felejted el. Tehát amikor bekattintod az ingyenes próbát, akkor mindjárt mondd is le. Ettől függetlenül természetesen az érvényességi idő végig élni fog az előfizetés, csak ahogy vége, meg is szűnik és nem fogja rádterhelni a lóvét.

2022. ápr. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nem is tudtam hogy van ilyen visszatérîtése az Apple-nek, minden esetben visszatérítik vagy van hogy elutasítják?"

Passz. Néhányszor éltem vele, mindig visszakaptam a pénzt.

2022. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!