Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet törölni a win11...

Hogyan lehet törölni a win11 felhasználói fiókomat?

Figyelt kérdés

Telepítettem a windows 11-et, létrehoztam egy helyi offline fiókot XYZ névvel. Ez a fostalicska enne ellenére nem engedett bejelentkezni egy héten belül már másodszorra a windowsba, erőltette, hogy használjak mikrofos fiókot. Beírtam az adataimat, hogy eltakarodjon a retekbe ez a kiírás és később törölni tudjam az adataimat. Nem vált be.


Hogyan lehet a gépemmel összekapcsolt mikrofos fiókomat eltüntetni a gépemről és visszakapnom az offline XYZ fiókomat?


A gépház fiókok menüpontjában egyetlen egy felhasználói fiók sem látszik. SEMMI. Próbálok offline fiókot létrehozni ugyanazzal a névvel, amivel először is, de nem engedi, mert szerinte az létezik, de sehol nem jelenik meg a fiókok listájában. És a mikrofosos accountom se jelenik meg.


Ilyenkor mi van? Hogyan törölhetem?



2022. máj. 3. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Töröld le az egész hitvány májkroszoftos rohadványt, és tegyél fel valamilyen értelmes operációs rendszert.
2022. máj. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:
2022. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thunderfairy ***** válasza:
51%
A létrehozott offline fiókba be is kell jelentkezni.
2022. máj. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt ted fel és többet nem erőszakol rád semmit a microsoft. [link]

Mindent eltüntetnek róla hogy gyors stabil legyen a géped sok éven keresztül.

2022. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani, és szerencsére a microfos jól szétszórta a beállítási lehetőségeket, összevissza kavarta a fogalmakat, hogy véletlenül se lehessen elsőre megérteni a fiókkezelési logikát.


Gépház - fiókok - E-mail és fiókok -> itt megjelenik az online microfos fiók, amit el lehet távolítani.

Aztán böngészővel belépve a microfos fiókba, ajánlatos törölni onnan is azt az eszközt, amin bejelentkezéshez volt használva.

Majd ne felejtsük el azt sem, ha van Office a gépen, akkor abba is automatán be loggol a gép, szóval onnan is törölni kell a fiók adatokat.


A fiókok - az ön adatai menüpontba is érdemes benézni.


A családtagok és más felhasználók menüpont nem volt jó semmire az én esetemben, annak ellenére, hogy ezt írja a hivatalos microsfos oldal.

2022. máj. 9. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!