Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program ami képes...

Van olyan program ami képes felolvasni a filmfeliratot SRT file-ból?

Figyelt kérdés
Feliratos filmhez keresek olyan programot ami SRT file-ból fel tud olvasni. SpeakBoard-hoz hasonló megoldásra gondolok, ami szöveget olvas fel magyar nyelven.

2022. máj. 3. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

DivXG400 2.2 de már vagy 20 éves minimum a progi, nemtudom honnan szerzed be és nem tudom működik-e Win 10 nél. Átküldjem?


Én még a VLC médialejátszós korszakom előtt használtam ezt, de abból már alapból benne van az iylen tudás, arról nem is beszélve, hogy vannak feliratfájl konvertáló programok, formátumra és időzítésre is.

2022. máj. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs félreértettem, nem olvassa fel, csak feliratozza.
2022. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Arra gondolsz, hogy az srt-fájlt a film nézési sebességével olvassa fel, de csak a felirat tartalmat az időkódok nélkül "logikusan"?
2022. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mintha audionarrátor lenne?
2022. máj. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!