Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudnám így belőni az...

Mivel tudnám így belőni az asztalt?

Figyelt kérdés

Keresnék pár programot ezekhez: szeretném a tálcát megváltoztatni (win7 alatt). Van olyan program, amivel csak azt tudom szerkeszteni, vagy szedjek le olyan témát, amiben alapból buherálva van? Nekem inkább az előbbi kéne. Valamint keresnék még addonokat, például olyat, ami kijelzi az időjárást (pl ugy, mint itt, konkrétan ennek mi a neve? [link] win7 alap szar nem tetszik, elég ocsmány) és a skint is lehet szerkeszteni. Processzor + VGA hőmérséklet kijelző is kéne, de nem nagyon találtam ilyeneket (ezen a képen ami va nszintén tetszik, ennek a nevét is megköszönném ( [link] Az ikonokat hogy lehet iylenre megcsinálni, hogy csak pár betű legyen az egész ikon? (mint itt: [link]


tudom kicsit összevissza van a kérdés, de fáradt vagyok, most jött rám a win7 formázgatási roham


2010. szept. 17. 00:07
 1/6 A kérdező kommentje:
haaaaj nem tudtam hogy linkelni fog, 2 link nem működik, ki kell törölni a végéről 1-2 karaktert, és látható lesz a kép
2010. szept. 17. 00:08
 2/6 anonim ***** válasza:

az első képen lévő időjárás widget az tökre az alap :)

a 2. képen egy linux van nem windows.

a 3. képen nem az ikonok vannak megcsinálva olyanra, az valami gyorsindítósáv lehet, de nem tudom, nem találkoztam még vele, nem ismerem.

2010. szept. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 skelton válasza:
ez nekem is nagyon tetszik:D [link] énis megnézegetem esetleg ha sikerül megtalálnod szólhacc nekem is:D:P
2010. szept. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát jó...

viszont ezt az időjárás kijelző cuccot nem nagyon lehet szerkeszteni ,azt hittem ez valami program, és be tudom álltani hogy pl csak a számokat és a betűket rja ki, semmi grafikai szar, stb... na mindegy, nem tudsz egy olyat ? :) valamit hasonló kéne a proci hőmérsékletre is, minél kevesebb grafikus elem, inkább csak a tartalom kell.

2010. szept. 17. 00:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Ehhez van magyar nyelv is és van benne kayegen amit ha használsz teljes verzióssá teheted vele a progidat! *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig azon a kepen az alaptelepiteses idojarascucc van, csak "nagyobb modra allitva" Ott a szelen a csavarkulcs feletti ikon. :)
2010. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!