Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet frissíteni az...

Hogyan lehet frissíteni az Office alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy új laptopot, és az üzletben ugye rárakták az ilyen alap programokat, nem tudom pontosan miket, nem értek annyira hozzá.

Rátelepítették az Office alkalmazásokat is, mint pl word meg hasonlók, viszont csak a 2007es változatot, nekem korábbi gépen az újabb volt, és azt sokkal jobban szeretem is.

Én otthon tudnám őket valahogy frissíteni, vagy egyszerűbb ha elviszem egy szervizbe, hogy ők csinálják meg?

Vagy hogyan lehetne ezt egyáltalán megcsinálni? Nem vagyok valami nagy számítógép guru.

A válaszokat előre is köszönöm!



2022. máj. 8. 15:10
 1/6 anonim válasza:
76%
Ha az "újabb" verziójú Office programcsomagra gondolsz, akkor azt meg kell venned (pofátlanul magas áron)... :,C
2022. máj. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Az Office nem kap frissítéseket, új verziókat meg kell venni. Ajánlom helyette a LibreOffice-t, ami ingyenes és nagy-nagy valószínűséggel ugyanúgy jó lesz neked.
2022. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha mindenképpen ragaszkodsz az Office-hoz, akkor magáncélú használatra szürke kulccsal megoldható. Egészen 800-1000 forintos határig lemennek az előaktivált office fiókos O365-ös eladásokkal, és úgysem fogja soha senki számonkérni rajtad.
2022. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Arról nem is beszélve, hogy az Office-ból valószínűleg csak egy 30 napos demót raktak fel, ha az nem volt benne az árban. Én is az ingyenes Libre Office-t ajánlom
2022. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Érdekelne, hogy miért "törlődött" a kérdésem?

Csak nem azért, mert meg mertem kérdőjelezni annak a szakmaiságát, aki 2022-ben, feltehetően Windows 10-re Office 2007-et telepít (valószínűleg illegálisan)?

Vagy az szúrta valakinek a szemét, hogy rávilágítottam, hogy ha legális rendszert akarsz, akkor azt nem fogod 1-2 ezerből megúszni?

Vagy az, hogy megemlítettem, hogy van élet a Microsofton kívül is? (LibreOffice, WPS Office, FreeOffice, OnlyOffice, stb.)

2022. máj. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na igen, az eléggé meglepő hogy 2007-es, azaz 15 éves Office-t tesznek fel egy új laptopra. Elég gyanús hogy virágboltit tett fel a kedves eladó, mert ha már gyárilag Win10-el jön, akkor az Office 365 szokott lenni.
2022. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!