Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Photoshopban két...

Hogyan tudok Photoshopban két layert egymásra pakolni?

Figyelt kérdés
15 éve használom, de erre még nem jöttem rá, és ami azt illeti a legalapabb dolgokra se, mint hogy lehet úgy körülvágni egy tárgyat, hogy ne homályosítsa be a széleit. Hiába ülök órákat felette, egyszerűen nem találom ezeket. Utálom is rendesen a photoshopot, annyira nem magától értetődő, más programban percek alatt rájövök ezekre. De most valami precíz nagy képet kell csinálnom, és erre csak a photoshop jó.
2022. máj. 8. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát, a kérdés nem arról tanúskodik, hogy 15 éve használod... Inkább még meg sem nyitottad.


"Hogyan tudok Photoshopban két layert egymásra pakolni?"


Megfogod a layert a listában egérrel és a másik fölé húzod.


"hogy lehet úgy körülvágni egy tárgyat, hogy ne homályosítsa be a széleit"


Simán körbejelölöd a tárgyat.

2022. máj. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyik sem működik, próbáltam.
2022. máj. 8. 18:22
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy lakat van a layerek mellett, nem lehet sehova se húzni őket ha az egérrel húzom, és az egyszerű kijelölés kivápás után mindig elhomályosítja a széleket.
2022. máj. 8. 18:25
 4/13 anonim ***** válasza:
A lakatra rákattintasz, akkor leveszi róla a zárolást. De egyébként csak az alap layerre teszi rá automatikusan a lakatot, mert azt nem szokás módosítani.
2022. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
LoL
2022. máj. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd, valahogy régen suliban csináltam pár jó képet vele, de már elfelejtettem hogy kell. 15 éve a gépemen van, de más képszerkesztőt használok.
2022. máj. 8. 18:30
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel IrfanView-t használok, legjobb képszerkesző.
2022. máj. 8. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem érdekel.
2022. máj. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz - siralmas vagy :o)
2022. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még mindig nem sikerül, ahogy a háttérre húzom a réteget az lesz a háttér, és sehogy se akar két kép egymáson lenni. Hagyom is ezt a gagyi photoshopot, 10 év után ismét rohadtul felidegesít olyan gagyi és eszi a memóriát. Inkább átmegyek paint-be, az legalább érthetőbb és kreatívabb.
2022. máj. 9. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!