Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet gyári W. Vista-t...

Hogy lehet gyári W. Vista-t Xp-re cserélni?

Figyelt kérdés
Hali! A laptopom-on gyári vista van , de én xp-t szeretnék rá! És hallottam hoyg akkor valami mást is kell csinálni mikor gyári op.rendszert szeretnél ujrarakni! Ez téll. igy van vagy ugyan ugy kell mint amugy?
2010. szept. 17. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. CD-t meghajtóba behelyez, partíció töröl, partíció létrehoz, és hagy szóljon a móka. Legalábbis én nem tudok róla, hogy ennél bonyolultabb lenne.
2010. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hiába ! nem enged arra menni hogy :install Windows xp !!!

DEMIÉÉRT?? XD

2010. szept. 17. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel a Vista frissebb kiadás, ezért nem enged korábbi Windows-t telepíteni a gépedre.Ebben az esetben a Vista partícióját formázd, és úgy telepítsd.
2010. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És meik kötet-en van a gyári vista? :D
2010. szept. 17. 17:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom be tudsz lépni a Vistába:D Akkor ott menj a Sajátgépbe(nem tudom, hogy ott írják-e, Ubuntu-m van) és ott keresd meg valamelyik meghajtón(ha több van) a Windows mappát.Ha az megvan, formázd le valahogy:d
2010. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg CD-ről bootolni (XP cd-ről). úgy mennie kéne
2010. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először vista alól nézd meg hogy milyen hardverek vannak a gépedben és tölts le a hozzájuk tartozó xp-s drivert,és mentsd le pendrive-ra vagy cd-re majd xp cdról bootolj be és töröld az összes partíciót és hagyd hogy a telepítő hozza létre a saját ntfs particióját.
2010. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!