Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ingyenes 2d és 3d cad...

Milyen ingyenes 2d és 3d cad szoftver alternatívákat ajánlotok Inventor és Autocad helyett?

Figyelt kérdés

Lényeges lenne a hasonló kezelhetőség és a fájlok közötti átjárhatóság az Inventor és Autocad között.

Magyarul ,hogy tudjon importálni és exportálni dwg-t, de legalább dxf-et, ipt-t, idw-t ,iam-et.

Jó lenne ,ha lenne magyar változata ,de az nem feltétlenül fontos.

Viszont mindenképpen ingyenes kellene.

Előre is nagyon szépen köszönöm.

(Pl. Freecadet ismerem valamilyen szinten, most telepítem először :), még nem próbáltam.)



2022. máj. 15. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Akad egy pár:

[link]

2022. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És leginkább melyiket ajánlanád az Auto ad ill. az Inventor helyett?
2022. máj. 15. 16:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahogy itt látom a legtöbbről nincs túl jó vélemény :/
2022. máj. 15. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Nem, szimplán csak felhasználásfüggő (ami sok egyéni, szubjektív tényezőből áll), hogy kinek milyen eszköz válik be.
2022. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3d Cad szoftverek nem véletlenül kerülnek annyiba. Ingyenes ami az inventornak a lába nyomába ér az nincs. Olcsó van, Rhino3d, moi3d, de nagyon függ attól mire akarod használni, mert nem biztos hogy kiváltják az inventort. Ha csak valami hobbi dologra, concepartozni kell akkor ott a plasticiy, még fejlesztés alatt van de egyenlőre ingyenes.
2022. máj. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És szerinted mi a jó megoldás ha tervezést akarok vállalni egyéni vállalkozóként, de nem főállásban? Írjunk szerződést, hogy a szoftvert a megbízó biztositja?

Persze nekem elég lenne bőven egy 5 évvel eelőtti Inventor/Autocad szintű szoftver.

2022. máj. 15. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!