Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy állítsam be a Windows...

Hogy állítsam be a Windows 10/ 64 bit -es rendszert, hogy ne keressen Intel frissítéseket?

Figyelt kérdés
Esetleg videóval vagy pontokba leírva nagyon sokat tudnál segíteni.

#Intel frissítés
2022. máj. 17. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Milyen Intel frissiteseket keresne szerinted? Es ha keresi is, miert akarod ezt letiltani?
2022. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem programozás.
2022. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Processzorba integrált GPU -hoz keresi a driver -t, egyszerűen nem tudja felfogni a Windos 10, hogy le van tiltva!

Ennek ellenére áldóan lejön a kötelezőfrissítésekkel a intel driver és olyan problémákat okoz, hogy a kötelezőfrissítések másnapjától minden nap próbálkozni fog a Windows azzal, hogy feltelepítse a letiltott GPU -ra az intel driver -t, de nem tudja, s ezért újraindul a gép mindenféle előre jelzés nélkül teljesen spontán napjában naponta akár 2x.

Ennek a problémának a megoldására csak két hónap alatt jöttem rá mert sehol nem találtam rá a választ!

A megoldás az, hogy minden kötelezőfrissítés másnapján ki kell törölni a C meghajtóról ahol a Windows van az intel mappát, innentől kezdve nem lesz lokalizálva a Windwos -nak, hogy hova kéne telepíteni a már a kötelezőfrissítésekkel letöltött intel driver -t, így nem próbálkozik és ebből adódóan nem áll le a gép, de szeretném már ezt a szarakodást megoldani úgy, hogy ne töltse le soha többé az intel driver -t.

2022. máj. 18. 00:56
 4/5 A kérdező kommentje:
Újratelepítettem ezt a g3ci szar Winfos 10 -et.
2022. jún. 13. 19:45
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta 1x frissítettem és indult újra a sz.gép, megérte újratelepítés.

Most az nVIDIA TITAN X Pascal drivere okozott a friss driver feltelepítése után egy "hardverhibát" a videókártyában, de SZERENCSÉRE nem maradandó hanem csak egyszeri volt, így a friss telepítés óta csak egyszer állt le s indult újra a sz.gép., nagyon reménykedem, hogy a továbbiakban nem lesz több hibám.


Hihetetlen, hogy minden egyre szarabb a még újkorában is +650.000Ft -ot videókártyára sem tudnak az nVIDIA -nál drivert írni.

2022. júl. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!