Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pdf nyomtatása keret nélkül?

Pdf nyomtatása keret nélkül?

Figyelt kérdés

Egy pdf formátumú szórólapot szeretnék kinyomtatni.

Ha nyomtatási képben nem is látszik a fehér keret/sáv, kinyomtatva akkor is ott van.

Kerestem videókat, de olyan kezelőfelület jön fel, ami nekem nem. Nekem a tulajdonságoknál nincs borderless/keret nélküli nyomtatás opció, amit ott csak simán bejelölnek és kész is.


2022. máj. 17. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nyomtatól is függ, hogy egyáltalán képes-e a papír széléig nyomtatni (általában nem, ennek mechanikai okai vannak).

Ha ilyen kell akkor el kell menj egy nyomdába ahol tudnak ilyet nyomtatni (ún. kifutó méret). Ilyenkor azt csinálják, hogy 3-4mm-el körbe nagyobbra szerkesztik a háttérképet, és a végén méretre vágják. Ezzel biztosítják, hogy bármilyen elcsúszás stb. esetén se legyen fehér keret, csík a nyomaton. De ezt házilag szinte reménytelen megcsinálni.

2022. máj. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Szegély nélküli nyomtatás, ha tudja a nyomtatód.
2022. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké, azt hittem ez nem olyan, amit házilag ne lehetne megoldani. Akkor nem próbálkozom tovább.
2022. máj. 17. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Ollóval körbevágod.. :)
2022. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen nyomtatód van pontosan, illetve milyen programból nyomtatnál? Miben nyitod meg a pdf-et?
2022. máj. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy régebbi hp multifunkciós, egy újabb canon. Most a típus számot nem tudom, mert nem ott vagyok. Adobe acrobatban nyitottam meg.
2022. máj. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!