Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok Wlan drivert a...

Hol találok Wlan drivert a következő laptoptípushoz?

Figyelt kérdés
Üdv! Fujitsu Siemens Pa2548-as laptopom van, de a hivtalos honlapon csak vmi minicardos Wlan van , és azt hiába szedem le és próbálom telepíteni, semmi se történik és sztem ilyen minicard sincs a gépemben.szal pls help =).
2010. szept. 17. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
A laptophoz kapott gyári cd-n nincsen?
2010. szept. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kaptam cd-t mondván, hogy a honlapon fent van minden-,-".
2010. szept. 17. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekkem se volt, első, sőt... Azt a lemezt úgy, ahogy van, ki lehet vágni a kukába.

Kérdezőnek: tegyél fel everestet a gépre - mindegy, milyen, trial verzió is jó. Az megmondja, mi van a gépben és mi nincs, milyen kártyára kell a driver, névről pedig már gugli is megtalálja.

2010. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amikor próbáltad telepíteni a wifi-t, akkor a wifi fizikailag be volt kapcsolva (tehát a laptopon található kapcsoló/gomb be volt nyomva)? Igaz nekem Dell laptopom van, de ha nincs bekapcsolva, akkor nekem se telepíti.
2010. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen próbáltam mindenhogy telepíteni be v kikapcsolva sehogy semmi, épp most szedem everestet =).
2010. szept. 17. 21:49
 6/7 A kérdező kommentje:
atheros ar5007eg vezeték nélküli hálózati adapter eset personal firewall miniport ezt írja ki everest ha jó helyen nézem és azt amit kell :D
2010. szept. 17. 22:06
 7/7 P.O.C. ***** válasza:
2010. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!