Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom azt megcsinálni...

Hogy tudom azt megcsinálni hogy ha bekapcsolom a laptopot akkor minden ami a xiaomi felhőben van töltődjön át a laptopba?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 04:57
 1/1 A kérdező kommentje:

Aki válaszolt erre a kérdésre:


"Hogy tudom azt megcsinálni? hogy ha bekapcsoloma laptopot akkor minden ami a xiaomi felhőben van töltődjön át a

laptopha, majd ha bekapcsolom az asztali gépet akkor töltődjön át oda is, ha bekapcsolom a munkahelyi gépet akkor

oda is, kéérdésed töröltük, mvel egyszer már kiírtad korábban. A kérdést megtalálhatod a bal oldali menüben a

Kérdéseid menüpont alatt. Ha nem kaptál rá elégséges vááaszt, lehetőséged van a kérdés kiemelésére. Ehhez nyisd meg

a kérdést és válaszda Kérdés kiemelése linket! Kérjük a jóvőben ne duplázd a kérdéseid! Megértésed köszónjük.

"


Azt megkérném, hogy írja be ebbe a kérdésbe a linket? Mert a moderátorok törölték azt a kérdést mert szerintük ugyanaz a kérdés mint ez, ellenben abban volt arra válasz..

2022. máj. 20. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!