Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol állíthatom be a Wordbe,...

Hol állíthatom be a Wordbe, hogy a windows 10-ben szereplő hangol olvassa fel a szöveget?

Figyelt kérdés

Idáig Microsoft Szabolcs hangján olvasta fel a szöveget, most meg hála az office 365nek, valami más férfi hangon olvassa fel, akit nem tudok megszokni...


Sajnos a beállításnak csak "male/female" opciót találtam, hogy tudnám vissza csinálni?


Köszi a segítséget.



2022. máj. 21. 11:23
 1/6 CspCsj ***** válasza:
Start menü > Gépház > Idő és nyelv > (balra) Beszéd > (jobbra) Hangnál mi van beállítva?
2022. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Word-on belül meg a felolvasás indítása gombnál tudsz hangot változtatni.

[link]

2022. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1#Microsoft Szabolcs

2# Igen, de itt nem szerepel Microsoft Szabolcs, csak a Male/Female

2022. máj. 21. 16:21
 4/6 CspCsj ***** válasza:

Telepített nyelvi csomagokat ellenőrizném.

[link]

[link]

2022. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenhol a magyar, wordben 2 magyar is van, de hiába cserélgetem elsődleges nyelvnél, nem adódik hozzá "Szabolcs"


Két gépen használom az office-t a másiknál annyi eltérés van, hogy van egy hibaüzenet, hogy "fiókhiba" (ugyan ez volt ezzel a géppel is, csak ott újra bejelentkeztem)

2022. máj. 22. 10:52
 6/6 A kérdező kommentje:

Mai napig nem tudom mi lehetett a gond.

Nyáron nem használtam a laptopot és most, hogy a napokban néztem magától helyrejött.

2022. nov. 23. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!