Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Virtuális memória elfogyott...

Virtuális memória elfogyott játék közben?

Figyelt kérdés
8gb ram, 500 GB SSD-n van kb. 60-70 GB szabad hely mindig.Játék közben sűrűn kidob, Eseménynaplóban megnéztem, hogy kevés a virtuális memória. Hogyan tudnám, illetve lehet-e növelni? Vagy csak memórabővítéssel oldhatom meg?

2022. máj. 24. 19:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9-es, kérlek értelmezd a mondatomat, és ne a végét ragadd meg. Az így szólt: "És ha valami balül sülne el, hogyan tudom visszacsinálni? (mindjárt kipróbálom)" - Feltételes módban írtam, ha valami balul sülNE el = azaz még nem is csináltam semmit, ami miatt intézkedni kellene. (Én meg egyébként soha nem is jártam korábban ezen a felületen.) Miután beállítottam a videónak megfelelően és újraindítottam, a játék és a gép is tökéletesen működik.
2022. máj. 24. 21:15
 12/16 anonim ***** válasza:
15%

Elállítgattad.

Ez balul sült el aszerint hogy "Játék közben sűrűn kidob".

Ergo: állítsd vissza automatikusra.

2022. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értsd már meg, hogy nem állítottam sehol semmit! A kérdésem kezdete igen, így szólt, hogy "játék közben sűrűn kidob", de úgy dobott ki, hogy bárhol bármilyen beállítást módosítottam volna! Eseménynaplóban megnéztem, mi a gond, mert úgy gondoltam, meg kell felelnem a játék követelményeinek, láttam ott, hogy kevés a virtuális memória, ide kiírtam a kérdést, hogy mit tegyek, és előtted megoldották nekem sikeresen a virtuális memória beállításával. És most már azóta minden jó!
2022. máj. 27. 15:32
 14/16 A kérdező kommentje:
Szóval eredetileg nem állítottam el eredetileg semmit, nem módosítottam a kérdésem kiírása előtt semmit. Azért dobott ki, mert a virtuális memória valamiért nem volt jól beállítva a gépemen, amit itt a kedves válaszolók előtted sikeresen elmagyaráztak nekem, hogy mit csináljak vele, és most már tökéletes a játék.
2022. máj. 27. 15:34
 15/16 anonim ***** válasza:

13/ idézlek: "akkor felviszem a minimumot 800-ról az ajánlott méretre"


Tehát el volt állítgatva, csak nem emlékszel rá mikor tetted.

Telepítés után így nézne ki: [link] és nem 800-on állt volna.

2022. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sosem állítottam át. Nem is tudtam, hogy ezt a méretet lehetne állítgatni, fogadd el, hogy nekem ez ilyen volt valamiért gyárilag. Eleve, ha van egy gép által ajánlott méret, miért akarnám levinni kevesebbre, amikor a gépet eddig kb. csak munkára használtam, amihez tök mindegy volt az összes beállítás. De feladom, higgy amit akarsz, a kérdésem már megoldódott.
2022. máj. 29. 19:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!