Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintek hülyeség még Windows...

Szerintek hülyeség még Windows 11 ez használni? Szerintem többet tud mint Windows10!

Figyelt kérdés
2022. máj. 26. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én frissítettem kb. 3 hete, egyelőre semmilyen negatívumot nem tapasztaltam, előnyöket viszont igen, így szerintem érdemes használni.
2022. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Februárban vettem új laptopot, Windows 11-el, és sajnos egy bughalmaz volt, ráadásul ami fontos nekem, a Teams, annak az integrációjat elcseszték, úgyhogy kénytelen voltam Windows 10-re downgradelni. Szerintem aki most használja, az ingyen munkát végez a Microsoftnak a teszteléssel, majd pár év múlva tényleg stabil lesz, akkor majd én is áttérek rá.
2022. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én frissítettem kb 1 hónapja egy olyan laptopot aminek a processzora nem felel meg a követelménynek mert csak 7.generácios I5 de semmilyen problémát illetve teljesitménybeli különbséget nem tapasztaltam inkább azt vettem észre hogy például az Edge böngészőt sokkal gyorsabban nyitja meg mint a win10.Na most hogy többet tud-e azt nem tudom illetve többet kellene hogy tudjon hiszen mégis csak egy új főverzió ha úgy tetszik de szerintem ezt ezeket az újdonságokat nem hiszem hogy a simma user-ek nagyon használnák/szükségük lenne rá. Én azért frissítettem mert mert nekem jobban tetszik ez a kezelőfelület mint a win10.
2022. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam, azt tapasztaltam hogy olyan mint egy windows 10 másolat csak más külsővel. A rendszerkövetelménye egy vicc mert feltettem olyan gépre is ami nEm FeLeL mEg neki, egy kis mókulással a telepítőben. Ugyan úgy futott igazából bajt nem érzékeltem. Maradok a Win10-nél mert stabilabb és nem bántja a szemem egy olyan külső ami a linux-mac kombóra akar hasonlítani. Még annyit tennék hozzá hogy van néhány beállítás ami nincs benne szóval itt elkönyveltem egy lowbudget win10nek, basic felhasználóknak ajánlom inkább akik nem nagyon turkálnak a rendszerben
2022. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!